The 11th InTraders Conference Program

Duyuru:Yabancı katılım ülke sayısı 5’in üzerinde farklı ülken olup çalışmaların yarıdan fazlası Türkiye dışından bulunmaktadır. Kongre; akademik teşvik ve doçentlik kriterini sağlamaktadır. 

 
11. InTraders Uluslararası Eğitim ve Sosyal Bilimler Kongresi (Hibrit), 25-29 Eylül 2023, Hotel Yasmak Sultan, İstanbul, Türkiye’de gerçekleştirilecektir.

Kabul Edilen Bildiriler Listesi

 

The 11th InTraders Conference Program

 

Ödeme Bilgisi

Dönence Yayın, Organizasyon ve Danışmanlık İşletmesi

Hesap Sahibi: Mustafa Akyazıcı

IBAN: TR 07 0011 1000 0000 0113 2393 46

Ödeme kısmına “Kongre Katılım” belirtmeniz ve faturanız için dekontunuz ile birlikte fatura bilgilerinizi intradersoctober@gmail.com a göndermeniz yeterlidir. 

 

25-26 Eylül 2023 Sunumları, 27-28-29 Eylül 2023 Kongre Sosyal Etkinlik Programlarını kapsamaktadır. Davet mektubu 25-29 Eylül 2023’ü kapsamaktadır. 

Ekim Dönemi Doçentlik Başvurusu için Özet Kitabı 5 Ekim 2023’te ve Tam Metin Kitabı 20 Ekim 2023’de yayınlanmış olacaktır.

Geçmiş kongrelerimiz akademik teşvik ve doçentlik başvurusu “uluslararası kongre” kriterini sağlamıştır. Arşiv linkimiz: https://www.intraders.org/arsiv/

Yayın olanakları: Kongre Özet Kitabı, Kongre Tam Metin KitabıKitap Bölümü (Uluslararası Kitap: Kongre Katılımcılarına %25 İndirimlidir. Anlaşmalı yayınevleri; Nobel, Gazi, Hiperyayın),  InTraders Dergisi‘nde((e-ISSN:2667-4408, Indexed in EBSCOhost(Sözleşme Tarihi:13 Haziran 2022), Directory of Research Journals Indexing,Crossref Prefix: 10.55065 ID 33733, General Impact Factor, Euro pub, IP Indexing, CiteFactor-Directory of International Research Journals, Asos, Google Scholar). ücretsiz yayın imkanı.

Sadece araştırma görevlilerinin ve akademisyenlerin çalışmaları kabul edilmektedir. (Yüksek lisans öğrencisi çalışması, danışmanı ile dahi gönderilmiş olsa değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu durumda olanları öğrenci kongrelerine katılmalarını tavsiye ederiz.) Kongre Tam Metin Kitabı WOS Proceeding Index’e başvurulacaktır.  Tam metinler iki kör hakem incelemesine tabidir.

Kongre ve yayınlarınıza olan atıflar: https://scholar.google.com/citations?hl=tr&user=GFlvsOwAAAAJ&view_op=list_works

YAYINLARIMIZ

Kongre Konuları

Sosyal Bilimler Konuları: Sosyoloji, Psikoloji, İletişim Çalışmaları, Gazetecilik, Halkla İlişkiler, Reklamcılık, Sosyal Hizmet, Felsefe, İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi, İnsan Kaynakları, Uluslararası İlişkiler, Maliye, Ekonometri, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Hukuk, İslam İktisadi ve Finansı, Yönetim Bilişim Sistemleri, Sağlık Yönetimi, Uluslararası Ticaret, Lojistik, Spor Bilimleri Çalışmaları, Spor, Beslenme

Eğitim Bilimleri Konuları; Uzaktan Eğitim, Yüksek Öğrenim, Öğretme ve Öğrenme, E-öğrenme, Hayat Boyu Öğrenme

*Türkçe web sayfamızdaki kriterler Türkiye’den gönderilen çalışmalar için geçerlidir. 

InTraders Uluslararası Ticaret Akademik Dergisi (Kuruluş:2018-Doçentlik ve Akademik Teşvik Kriterlerini sağlamaktadır.)

 

Kongre Düzenleyicileri

11. InTraders Uluslararası Eğitim ve Sosyal Bilimler Kongresi, “Dönence Yayın, Organizasyon ve Danışmanlık İşletmesi” organizasyonudur. 

Dönence Yayın, Organizasyon ve Danışmanlık İşletmesi

Firma Sahibi: M. Akyazıcı

Adres: Orhaniye Mahallesi İzzet Çolakoğlu Sokak No:24 Menteşe / MUĞLA

 

Media Sponsor

Conference Alerts