InTraders Akademik Platformu

6. InTraders Uluslararası Ticaret Kongresi

 5-9 Ekim 2020

InTraders Uluslararası Ticaret Kongresi isim tescili yapılmış, uluslararası kongre niteliklerini taşıyan uluslararası ticaret alanına İlkbahar ve Sonbahar Kongreleri, Kongre Duyuruları, Ekonomi Blog, Akademik Dergi ve Pazar Araştırması başlıkları ile araştırmacılara katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Kongrenin yazım ve sunum dili İngilizce’dir. InTraders Uluslararası Ticaret Kongresi marka tescili yapılmış olup, uluslararası kongre niteliklerini taşıyan uluslararası ticaret alanına kongre, akademik dergi ve pazar araştırması başlıkları ile katkı sağlamayı hedefleyip kar amacı gütmeyen organizasyondur.

4. InTraders Uluslararası Ticaret Kongresi sunum dili İngilizce olarak gerçekleştirilmiştir. Türkiye dışından 8 ülkeden; Amerika Birleşik Devletleri, Pakistan, Hindistan, Romanya, Ürdün, Irak, İspanya ve Almanya ülkelerinden kişilerin sunumları gerçekleşmiştir. Toplam 41 çalışma sunulmuştur. Sunulan çalışmaların 27 tanesi Türkiye dışından gelen yabancı katılımcılar tarafından, 14 tanesi ise Türkiye içinden gelen katılımcılar tarafından gerçekleştirilmiştir. Sunulan tüm çalışmaların % 65’i yurtdışından katılım sağlayan araştırmacılar tarafından sunulmuştur. Özet kitabımızdan program ve özetler incelenebilir. 

Yayın Olanaklarımız

YAYINLARIMIZ

Akademiden ve özel sektörden davetli özel konuşmacılar yer alacaktır.

Yurtiçi ve yurtdışından tüm akademisyenler, öğrenciler ve özel sektör yöneticileri dinleyici olarak davetlidir.

InTraders Akademik Platform