12. InTraders Uluslararası Eğitim ve Sosyal Bilimler Kongresi, 30 Ekim-3 Kasım 2023 Amman, Ürdün’de gerçekleştirilecektir.

Sunum dili: Türkçe / İngilizce & Yazım dili: İngilizce

Önceki Kongrelerimiz Akademik teşvik ve doçentlik başvuru kriterini sağlamıştır.

Geçmiş kongrelerimiz akademik teşvik ve doçentlik başvurusu “uluslararası kongre” kriterini sağlamıştır. Tamamlanmış kongrelerimize ait özet kitapları ve tam metin kitapları yayınlanmıştır. Yayınlarımız için Arşiv Sayfamızı ziyaret ediniz

Yayın olanakları: Kongre Özet Kitabı, Kongre Tam Metin KitabıKitap Bölümü (Uluslararası Kitap: Kongre Katılımcılarına %25 İndirimlidir. Anlaşmalı yayınevleri; Nobel, Gazi, Hiperyayın),  InTraders Dergisi‘nde((e-ISSN:2667-4408, Indexed in EBSCOhost(Sözleşme Tarihi:13 Haziran 2022), Directory of Research Journals Indexing,Crossref Prefix: 10.55065 ID 33733, General Impact Factor, Euro pub, IP Indexing, CiteFactor-Directory of International Research Journals, Asos, Google Scholar). ücretsiz yayın imkanı.

Sadece araştırma görevlilerinin ve akademisyenlerin çalışmaları kabul edilmektedir. (Yüksek lisans öğrencisi çalışması, danışmanı ile dahi gönderilmiş olsa değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu durumda olanları öğrenci kongrelerine katılmalarını tavsiye ederiz.) Kongre Tam Metin Kitabı WOS Proceeding Index’e başvurulacaktır.  Tam metinler iki kör hakem incelemesine tabidir.

Kongre Konuları

Sosyal Bilimler Konuları: Sosyoloji, Psikoloji, İletişim Çalışmaları, Gazetecilik, Halkla İlişkiler, Reklamcılık, Sosyal Hizmet, Felsefe, İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi, İnsan Kaynakları, Uluslararası İlişkiler, Maliye, Ekonometri, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Hukuk, İslam İktisadi ve Finansı, Yönetim Bilişim Sistemleri, Sağlık Yönetimi, Uluslararası Ticaret, Lojistik

Eğitim Bilimleri Konuları; Uzaktan Eğitim, Yüksek Öğrenim, Öğretme ve Öğrenme, E-öğrenme, Hayat Boyu Öğrenme

*Kongre sosyal sorumluluk bilinciyle kar amacı gütmeyen gönüllülerin oluşturduğu sosyal sorumluluk oluşumudur. Kürşat Çapraz; yayın(kongre-özet-tam metin-dergi) süreçlerden sorumludur.

InTraders Uluslararası Ticaret Akademik Dergisi (Kuruluş:2018-Doçentlik ve Akademik Teşvik Kriterlerini sağlamaktadır.)

Kongre ve yayınlarınıza olan atıflar: https://scholar.google.com/citations?hl=tr&user=GFlvsOwAAAAJ&view_op=list_works

Kongre Düzenleyicileri

12. InTraders Uluslararası Eğitim ve Sosyal Bilimler Kongresi, “Dönence Yayın, Organizasyon ve Danışmanlık İşletmesi” organizasyonudur. 

Dönence Yayın, Organizasyon ve Danışmanlık İşletmesi

Firma Sahibi: M. Akyazıcı

Adres: Orhaniye Mahallesi İzzet Çolakoğlu Sokak No:24 Menteşe / MUĞLA

Media Sponsor

Conference Alerts