InTraders Akademik Platformu 

7. InTraders Uluslararası Ticaret Kongresi

InTraders Uluslararası Ticaret Akademik Dergisi‘nin ev sahipliği tarafından  University of Craiova, Romania  ve Iqra University, Pakistan,  Tecnia Institute of Advanced Studies, GGSIP University, India   ve  Riphah International University, Pakistan ortaklığında  24-28 Mayıs 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

 

Kongrenin yazım ve sunum dili İngilizce’dir. InTraders Uluslararası Ticaret Kongresi marka tescili yapılmış olup, uluslararası kongre niteliklerini taşıyan uluslararası ticaret alanına kongre, akademik dergi ve pazar araştırması başlıkları ile katkı sağlamayı hedefleyip kar amacı gütmeyen organizasyondur.

4. InTraders Uluslararası Ticaret Kongresi sunum dili İngilizce olarak gerçekleştirilmiştir. Türkiye dışından 8 ülkeden; Amerika Birleşik Devletleri, Pakistan, Hindistan, Romanya, Ürdün, Irak, İspanya ve Almanya ülkelerinden kişilerin sunumları gerçekleşmiştir. Toplam 41 çalışma sunulmuştur. Sunulan çalışmaların 27 tanesi Türkiye dışından gelen yabancı katılımcılar tarafından, 14 tanesi ise Türkiye içinden gelen katılımcılar tarafından gerçekleştirilmiştir. Sunulan tüm çalışmaların % 65’i yurtdışından katılım sağlayan araştırmacılar tarafından sunulmuştur. 

Özet kitabımızdan program ve özetler incelenebilir. 

Yayın Olanaklarımız

YAYINLARIMIZ

Akademisyenler ve özel sektör yöneticilerinin bilimsel ve uygulamaya yönelik bildirileri kabul edilecektir.

Akademiden ve özel sektörden davetli özel konuşmacılar yer alacaktır.

Yurtiçi ve yurtdışından tüm akademisyenler, öğrenciler ve özel sektör yöneticileri dinleyici olarak davetlidir.

 

 

                

 

InTraders Akademik Platform