Yayın Olanakları

1- İlgili kurullar tarafından seçilen çalışmalar aşağıda belirtilen dergilerde yayınlanacaktır;

InTraders Uluslararası Ticaret Akademik Dergisi

South Asian Journal of Management Sciences

Journal of Education & Social Sciences

Journal of Management Sciences

Journal of Finance and Economics Research

University of Craiova Management Marketing

2- Uluslararası kitap bölümü yayın olanağı sağlanacaktır.  Planlanan uluslararası kitap doçentlik başvuru kriterini sağlayan “HİPERYAYIN” tarafından e-kitap olarak yayınlanacaktır. (Kongre katılımcılarına ücretsizdir)

  • Kongre katılımcısı olmayan yazarlara ait çalışmaların uluslararası kitapta, “Kitap Bölümü” olarak yayınlanması için yayın ücreti 500 TL’dir.
  • Kitap Bölümü çalışmaları için son gönderim tarihi : 30 Nisan 2020.
  • Kitap bölümü çalışmaları İngilizce olacaktır. Tüm InTraders Kongreleri’nden sonra yeterli talep olması durumunda uluslararsı kitap yayınlanmaktadır.
  • Uluslararası kitapta en az 10 çalışma yer alması planlanmıştır. Kitap yayın sürecinde sekretarya, bilim kurulunu ve uluslararası editör kurulunu ilan edecektir.
  • Konu kapsamı “Sosyal Bilimler” dir. Kitapta ki bölümlerin vaka çalışmalarına yönelik araştırmalar olarak düzenlenmesi gerekmektedir.
  • Kitap adı; Academic Studies in Social, Human and Administrative Sciences, InTraders 2020

3-Kongre özet ve tam metin kitapları yayınlanacaktır. Geçmiş kongrelerimize ait tüm özet ve tam metin kitapları yayınlanmışolup geçmiş kongrelerimiz YÖK’ün uluslararası kongre kriterlerini sağlamıştır.

*Değişiklik hakkı saklıdır.